publicat la 28.12.2015
publicat la 28.12.2015
publicat la 03.12.2015
Esti foarte sigur ca ceea ce simti este corect si nu accepti sa fii criticat pentru ceea ce spui. Inainte de a continua cu aceasta atitudine gandeste-te daca tie ti-ar face placere ca altcineva sa faca ceea ce pui tu in practica.
Bucataras.ro
[email protected]
cam devreme nu am ce zice :D dar de maine intru in tura la munca , am trezirea la 4 jumate :(( va tzuck >:d<