publicat la 29.08.2021
publicat la 29.08.2021
publicat la 29.08.2021
Și azi îți saluți prietenii cu tradiționalul "De mâine mă apuc de slăbit". Oare de ce îți răspund doar cu un zâmbet înțelegător?
Bucataras.ro
[email protected]
Bună dimineața, copii de toate "mărimile" sufletului, și cel mai bucuros la mulți ani! Și, da, copiii mai mari au voie să bea cafea. :) Când ați gustat prima oară cafeaua? Dar vinul? :) Noroc și gânduri înaripate, azi și mereu!