publicat la 09.07.2021
publicat la 09.07.2020
publicat la 15.05.2020
Iti schimbi religia cum isi schimba altii sosetele si esti dependent de tehnologie. Iti pasa putin spre deloc de parerea altora. Ei sunt doar muritori de rand care nu au vazut niciodata interiorul unei nave extraterestre. Tu ai fost adus pe aceasta planeta sa ne mantuiesti de pixuri si creioane intru slava vesnica a Sfantului iTouch, iPad, iMouse, admin!
Bucataras.ro
[email protected]
Uite cine-i mosu' ... ma contrazic cu el la o poza ... el zice ca in dreapta ,deasupra betisorului de artificii e ceva ciudat ... eu ii spun ca nu e nimic altceva decat fum ,el o tine una si buna ca nu e fum, ca are forma rotunda ..si in plus mai zice ca nu bause nimic . P.S: O fi vazut vreo fantoma ? :))