Choux a la creme

de Miha in Dulciuri, 15 Sep 2010 | 18483 vizualizari

COMENTARII (56)

ela 1

15.09.2010, 00:21

vreauuuuu....mi-ai citit gandurile,la prajitura asta ma gandeam acum....azi se implinesc 3ani de cand m-am casatorit si ma gandeam sa fac ceva dulce....si tot asta ma gandeam sa fac....

Miha 1

15.09.2010, 00:22

La multi ani! Sa fiti fericiti!

ela 1

15.09.2010, 00:24

multumesc

maria_claudia 1

15.09.2010, 00:36

mai frumoase ca la cofetarie ti-au iesit

nadina73 1

15.09.2010, 00:50

vreau si eu sper ca nu i le-ai facut cadou toate lui elutaLA MULTI ANI Ela sa va dea Bunul Dumnezeu multa sanate si intelegere ,restu se rezolva dar aceste doua sant cele mai importante ,casa de piata ai deja

ela 1

15.09.2010, 00:54

in 15 septembrie am inceput si eu scoala casniciei....

mena29 1

15.09.2010, 07:24

am venit la fix

dentistutza 1

15.09.2010, 07:55

splendide ti-au iesit...mai frumoase ca cele de cofetarie si cu siguranta mai fine!!! felicitari ca de obicei

Ina 1

15.09.2010, 08:18

" in 15 septembrie am inceput si eu scoala casniciei...." Ela, iti doresc ca fiecare an sa-l termini cu coronitza Eu am inceput scoala asta tot in septembrie, dar pe 28, in zi de salariu

Ina 1

15.09.2010, 08:19

Miha, felicitarile mele nu-si mai au rostul, la cat de bine arata tot ce faci tu...

gaby_duceag 1

15.09.2010, 08:28

Buna dimineatza!

Miha 1

15.09.2010, 08:55

Buna dimineata!

Miha 1

15.09.2010, 08:57

"in 15 septembrie am inceput si eu scoala casniciei...." Ia treci in fata clasei sa vedem daca ti-ai facut lectiile. Sa va iubiti mereu Ela, sa aveti grija sa nu ramaneti corigenti.

Miha 1

15.09.2010, 08:57

Mena Dentistutza multumesc!

Miha 1

15.09.2010, 08:58

Ina, e fata practica! Bravo! Multumesc!

madi_marin 1

15.09.2010, 09:08

ce choux - uri grasute..... mmm....as papa si eu unu...doar....

Miha 1

15.09.2010, 09:22

Numai unul? Iti spun eu ca daca iei unul dupa aia nu te mai opresti!

ionix 1

15.09.2010, 09:49

grase si frumoase

lia maria 1

15.09.2010, 09:52

yumi,yumivreau si eu unulce frumusele sunt

Corinuta 1

15.09.2010, 10:00

Vaaai ce frumoase si ce buuuune.............!

Miha 1

15.09.2010, 10:16

Multumesc! Acu ma duc sa mai fac o portie!

Rocsi 1

15.09.2010, 10:43

adevarul k arata tare bine si dak nu imi dia una ma supar..una adik o praji nu o palma

Miha 1

15.09.2010, 10:45

Bine ca ai specificat Rocsi, altfel puteam sa fac o confuzie.

nadina73 1

15.09.2010, 10:47

mai ai? vrau unu asa de dimineatadupa ce mi-a sarit sigurantele de la 6azi dimineata am tot reglat la prizeasa ca acuma fac o pauza cu un choix a la miha

nadina73 1

15.09.2010, 10:48

rocsi ce faci ?agresiva de dimineata?la cati nervi am avut eu de dimineata mai ca as fi batuta pe toata lumeabieti copii satetau ca pe ace o fi zis da ce o patit mama azi nopate de e asa nervoasa?

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase