Cornuri cu mac

de RuxyRux in Piine, 22 Ian 2013 | 28135 vizualizari

COMENTARII (79)

delia64 1

22.01.2013, 20:28

Doralinda 1

22.01.2013, 20:34

La cat de bine arata, fara sa citesc reteta, le-am trecut la favorite!!!! Minunate!!! Va fi urmatoarele pe lista mea!

Doralinda 1

22.01.2013, 20:37

Acum am citit si reteta!!! Bineinteles ca imi aduc aminte de gustul bun al batoanelor! Doamne, cati ani au trecut de cand nu am mai mancat!!!! Stai asa, cred ca trebuie sa "rasfoiesc" retetele tale toate!

La Ancuta 1

22.01.2013, 20:40

Ce pufoseniii!! Ar merge perfect la micul dejun

RuxyRux 1

22.01.2013, 21:20

Multumesc ValClaudia...cu drag ti-l pun la pachet...pupici!

RuxyRux 1

22.01.2013, 21:20

Multumesc Ica_mama...esti o draguta..iti trimit rapid...par avion?

RuxyRux 1

22.01.2013, 21:21

epurasha2bb, iti multumesc mult de vizita si aprecieri!

RuxyRux 1

22.01.2013, 21:22

Multumesc Bunica!

RuxyRux 1

22.01.2013, 21:22

Iti multumesc Bya

RuxyRux 1

22.01.2013, 21:22

Medi...esti la regim de fugi?

RuxyRux 1

22.01.2013, 21:23

Merisor...deci nici tu nu vrei? Pup cu drag!

RuxyRux 1

22.01.2013, 21:24

Ina scumpo...sunt convinsa ca iti ies perfect! Multumesc de aprecieri draga mea!

RuxyRux 1

22.01.2013, 21:24

Angy...cu drag!

RuxyRux 1

22.01.2013, 21:24

Rocsicuta te pup fata frumoasa si delicata...iti multumesc frumos!

RuxyRux 1

22.01.2013, 21:25

Constelatialeu, multumesc frumos...sper ca nu prea tare!

RuxyRux 1

22.01.2013, 21:25

Multumesc Delia!

RuxyRux 1

22.01.2013, 21:26

Doralinda scumpa mea...chiar au iesit minunate! Maine le repet...te imbratisez...seara frumoasa alaturi de cei dragi!

RuxyRux 1

22.01.2013, 21:26

Multumesc mult Ancuta draga mea!

Geanina87 1

22.01.2013, 22:12

Ce frumos arata

alilianaa 1

22.01.2013, 22:16

Ce bine arata! Am o poftaaaaa!

RuxyRux 1

22.01.2013, 22:23

Multumesc mult Geanina!

RuxyRux 1

22.01.2013, 22:24

Aliliana...ma ierti ca ti-am facut asa o pofta te imbratisez si-ti multumesc de vizita si aprecieri! Seara frumoasa!

Lau 1

22.01.2013, 22:28

numai bunatati ne aduci

alilianaa 1

22.01.2013, 22:31

alilianaa 1

22.01.2013, 22:32

Nu ai de ce sa ceri iertare Ruxy, ce e bun, e bun!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Chec cu iaurt și vișine – rețeta rapidă pentru un desert pufos

pe 26.06 la 15:16

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

pe 26.06 la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase