Cosulete aperitiv cu icre

de nadina73 in Aperitive / Garnituri, 22 Aug 2010 | 14792 vizualizari

COMENTARII (24)

madi_marin 1

22.08.2010, 17:25

cat de bine arata.... interesant cu grisul fiert in lapte, nu am facut niciodata asa....

nadina73 1

22.08.2010, 17:35

e prima data can am facut cu gris fiert in lapte de obicei se fierbe in apa dar am incercat si asamerita sa incerci e supersi pe crutoane de paine uscatamultumesc mult madi

Bucataras Medi 1

22.08.2010, 17:48

Eu nu am facut niciodata cu gris dar am mancat la cineva si mi-a placut tare mult..................delicioase............

nadina73 1

22.08.2010, 18:28

medi eu de obiceil le fac cu paine cu miez de paine alba dar pritena mea le face cu gris si dupa ce am mancat la ea am incercat si eu si la place tare mult la piticii

Rocsi 1

22.08.2010, 19:18

foarte frumoase

Julie 1

22.08.2010, 21:51

Cred ca sunt foarte bune cu grisul fiert in lapte! Am sa incerc si eu!

nadina73 1

23.08.2010, 00:33

rocsiunu e pt tine

nadina73 1

23.08.2010, 00:34

julia sant foarte bunedar hai ca pana faci tu iti dau eu

Corinuta 1

23.08.2010, 00:49

Super cosuletele!

nadina73 1

23.08.2010, 00:49

corinutaarunc si la tine unu

Dana Cristea - pusikmea 1

23.08.2010, 12:18

Sylvia 1

23.08.2010, 14:51

Nadina tu esti enciclopedie de bucatarit vad ca faci orice de la paine, dulciuri icre, eu nu am reusit cu icrele, am incercat acum 100 de ani si nu mi-au iesit si am renuntat. Bravo tie pentru tot ce faci mai si decorezi frumos Eu te votez pe locul 1 la tot harnicie in bucatarie Imediat aud ca te fura careva de la ceva restaurant de pe acolo

Sylvia 1

23.08.2010, 14:52

Am uitat sa iti zic ca am facut in we reteta ta de cremes

ela 1

23.08.2010, 19:58

ce bine arata.....

Teo 1

23.08.2010, 23:07

veselie totala prin platourile tale !

diana_k 1

24.08.2010, 20:53

ce cosulete frumoase..si foarte bune de papat..

nadina73 1

26.08.2010, 01:34

danuta

nadina73 1

26.08.2010, 01:34

multumesc din suflet sylvia

nadina73 1

26.08.2010, 01:35

ela un cosulet e al tau de ce nu l-ai luat?

nadina73 1

26.08.2010, 01:35

multumesc mult teo

nadina73 1

26.08.2010, 01:35

asa e diana-k serveste

nadina73 1

26.08.2010, 01:36

sylvia nu ma furac ca as vreau eu da nu am sansesant ocupate locurile ,iti trebuie pile

nadina73 1

26.08.2010, 01:36

apropo sylvia ma bucur ca ti-a placut cremesu sa pui sa papam si de la tine

mariac 1

29.08.2010, 21:27

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

Dressing Vinaigrette - Sosul ideal pentru salate și garnituri

pe 15.06 la 08:17

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

oanapl

1017 puncte

Rocsi

188 puncte

mihaelar63

100 puncte

MotanLaOale

51 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește
 De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește