Non plus ultra

de Criss in Prajituri, 3 Feb 2011 | 48506 vizualizari

COMENTARII (41)

Bunica 1

03.02.2011, 12:12

Wow, ce frumoase si aspectoase ! Pot lua 2-3 sa le gust ? Sunt si foarte , foarte bune !

LUK 1

03.02.2011, 12:27

Criss..n-o sa ti vina sa crezi dar exact asa ceva am vrut sa fac ieri in loc de prjitura cu rom ..cred ca folosim acelasi retetar ...glumesc ..eu stiu reteta de la soacra mea..ea are o denumire pe maghiara...nu stiu sa o scriu..dar cand o sa postez reteta o sa vedeti...atata stiu ca sunt delicioase.....

Rocsi 1

03.02.2011, 12:33

foarte aspectoase

elena1988 1

03.02.2011, 12:35

foarte aspectuase, iau si eu cateva pana ma satur

Criss 1

03.02.2011, 12:43

Multumesc Bunica. Sigur ca poti lua cate vrei.

Criss 1

03.02.2011, 12:44

LUK, e posibil. Cred ca retetele astea vechi (cateva) circulau la toata lumea pe vremuri.

Criss 1

03.02.2011, 12:44

Multumesc Rocsi.

Criss 1

03.02.2011, 12:44

Elena, sigur ca poti lua pana te saturi.

lia maria 1

03.02.2011, 12:45

super frumoase super delicioase

Criss 1

03.02.2011, 12:49

Multumesc Lia.

DIANA B 1

03.02.2011, 13:10

Place si fursecul si numele

Criss 1

03.02.2011, 13:20

Multumesc Onesta.

Ligia Bxl 1

03.02.2011, 13:28

ce frumoase sunt

Criss 1

03.02.2011, 14:16

Multumesc Ligia.

aziz 1

03.02.2011, 15:53

superbe

Criss 1

03.02.2011, 16:00

Multumesc aziz.

La Ancuta 1

03.02.2011, 17:24

tare frumoase

adasev12 1

03.02.2011, 18:25

mi-amintesc si eu de denumirea aceasta...la fel o stiam si eu...tot acasa la mama ...nu am mai mancat de ani de zile....bune sunt, super!!! i frumaose

diaconta 1

03.02.2011, 19:31

ce minunate sunt aveam si eu reteta pe undeva

Criss 1

03.02.2011, 20:14

Nultumesc Postavaru.

Criss 1

03.02.2011, 20:15

Multumesc Ada. Nici eu n-am mai mancat de cativa ani ca nu le-am mai facut. Dar acum am sa reiau periodic si retetelemai vechi de lamama.

ela 1

03.02.2011, 20:15

ce frumoase sunt

Criss 1

03.02.2011, 20:15

Multumesc Dia. E bine sa ne mai amintim din cand in cand de retetele vechi.

Mitinita 1

03.02.2011, 20:28

ce bunaciuni dar vin la tine sa mananc,eu n-am rabdare...si eu tin minte prajiturile astea

Criss 1

04.02.2011, 09:36

Mitinita, te astept. Desi nu-ti trebuie multa rabdare. Chiar se fac destul de repede si usor.

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Chec cu iaurt și vișine – rețeta rapidă pentru un desert pufos

pe 26.06 la 15:16

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

pe 26.06 la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase